Logotyp av Fastighetsbyrån Töreboda
Logotyp av Fastighetsbyrån Töreboda

Skolgatan 3 G

Töreboda Tätort, Töreboda kommun

Visa på karta

350 000 kr

595 000 kr-41 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    118 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    9 175 kr/mån
    Driftkostnad
    14 530 kr/år

Byggår
1986
Förening
Riksbyggen BRF Törebodahus nr 4
Energiklass
D
Pris/m²
2 966 kr/m²
Plus
Balkong
Välkommen till en rymlig lägenhet om fem rum och kök med balkong. Lägenheten ligger i centrum endast ett stenkast från torget, butiker och buss/tågstation. Trevlig och lugn innergård med gemensamhetsytor, möjlighet till grill och avkoppling. Lägenheten har entré i markplan med egen trappa upp till boendet vån 2. Kontakta mäklaren för visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Törebodahus nr 4

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling