Logotyp av LF Fastighetsförmedling Trelleborg
Logotyp av LF Fastighetsförmedling Trelleborg

Piratvägen 5B

Smygehamn, Trelleborgs kommun

Visa på karta

2 750 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    120 m²
    Avgift
    6 662 kr/mån
    Driftkostnad
    31 104 kr/år

Byggår
2024
Förening
BRF Netzéns väg
Energiklass
C
Pris/m²
22 917 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till ett påkostat och nyproducerat parhus i idylliska Smygehamn, Sveriges sydligaste samhälle. Här bor du naturnära i ett grönskande och lummigt område, bara ett stenkast från havet. Den barnvänliga miljön gör det till en perfekt plats för familjen att växa och trivas. Bostaden erbjuder 120 kvadratmeter av välplanerad yta fördelad på fem rum, där varje kvadratmeter andas kvalitet. Materialvalen är noggrant utvalda för att ge en bekväm känsla av lyx och funktionalitet. I trädgården med nyttjanderätt kan du njuta av två stenlagda uteplatser, perfekta för avkoppling och sociala tillställningar. Det generösa utrymmet ger även möjlighet till odlingar och andra utomhusaktiviteter. Till boendet hör en fristående förrådsbyggnad samt tillgång till parkeringsplats, vilket underlättar vardagen. Här får du en unik möjlighet att bo i ett område där nyproduktion möter villakänsla, omgiven av vacker natur och med närheten till hav och strand som en ständig följeslagare. Upplev det bästa av kustlivet i Smygehamn – ditt nya hem väntar.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Netzéns väg

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling