Logotyp av Mäklarhuset Gotland
Logotyp av Mäklarhuset Gotland

Storkullsgränd 3

Slite - Norra Gotland, Gotlands kommun

Visa på karta

1 050 000 kr

1 250 000 kr-16 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    123 m²
    Avgift
    9 473 kr/mån
    Driftkostnad
    10 104 kr/år

Byggår
1992
Förening
Riksbyggen BRF Slitehus nr 1
Energiklass
E
Pris/m²
8 537 kr/m²
Balkong
Uteplats
NYTT PRIS - 1 050 000 KR - NYTT PRIS Trevlig och bra planerad 2-plansradhus med villakaraktär som skapas genom egen entré och en trädgård i anslutning till uteplatsen. Boarea om 123 m² som är fördelat på 5 rum och kök, varav 4 sovrum. Bottenvåning med hall, ett nyare duschrum från 2018, sovrum, vardagsrum med utgång till baksidan, kök med matplats samt en tvättstuga. Ovanvåning med hall , 3 sovrum och ett badrum från 2015. Stor bostadsrätt med gott om plats för den stora familjen! Här bor du i ett lugnt område i Slite med närhet till bl a grönområden, idrottscentrum, förskola, skola, livsmedelsbutiker samt övrig service och bra kommunikationer.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Slitehus nr 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling