Logotyp av Fastighetsbyrån Skurup
Logotyp av Fastighetsbyrån Skurup

Smörbollsgatan 3B

Skurup, Skurups kommun

Visa på karta

2 250 000 kr

2 395 000 kr-6 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    112,8 m²
    Avgift
    5 572 kr/mån

Byggår
2023
Förening
BRF Västerängen Ett
Energiklass
C
Pris/m²
19 947 kr/m²
Premium
Uteplats
Smörbollsgatan 3B är en lägenheten på 2 plan med en boyta om 112,8 kvm fördelat på 5 rum och kök i bostadsrättsform. Här kommer man bo bekvämt med familjen med närhet till skola, förskola samt till E65:an som gör det enkelt för oss att pendla till Ystad/Malmö/Lund. En liten cykeltur på några minuter tar oss till Skurups handelsplats eller Skurups tågstation som rullar både till Ystad och Malmö. Varmt välkomna att kontakta ansvarig mäklare! Din mäklare i Skurup Andreas Andersson
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Västerängen Ett

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling