Borttagen den 14 maj 2026

Primusgatan 6, Lgh 1501 har troligtvis blivit såld

Primusgatan 6, Lgh 1501

Lilla Essingen, Stockholms kommun

18 695 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
5 rum
Boarea
158 m²
Byggår
2025

Avgift
8 996 kr/mån
Driftkostnad
23 736 kr/år
Pris/m²
118 323 kr/m²

Kontakta mäklaren

Marike DukicWiderlöv Nyproduktion
Marike Dukic

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad