Logotyp av HusmanHagberg Norrköping
Logotyp av HusmanHagberg Norrköping

Axel Swartlings Gata 133

Klockaretorpet, Norrköpings kommun

Visa på karta

2 645 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    120 m²
    Avgift
    5 671 kr/mån

Byggår
1979
Förening
HSB BRF Slagverket i Norrköping
Energiklass
D
Pris/m²
22 042 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Här erbjuds ett stilrent och modernt bostadsrättsradhus i naturnära Norrköping, perfekt för den som söker en bekväm, modern och välplanerad bostad. Med sina 120 kvadratmeter finns gott om utrymme för hela familjen, och den genomtänkta planlösningen ger en luftig och trivsam atmosfär. Det moderna köket är utrustat med stilrena materialval och smarta funktioner – en dröm för den matlagningsintresserade. Bostaden har genomgått en genomgående renovering med smakfulla ytskikt, eleganta badrum och en funktionell, nyrenoverad tvättstuga som underlättar vardagen. Här finns tre till fyra flexibla sovrum som kan anpassas efter behov. Dessutom kan du njuta av en trevlig balkong, ett privat altandäck och en mindre tomt – perfekt för både avkoppling och odling. Läget är barnvänligt med goda kommunikationer, vilket gör pendlingen smidig. Garage med laddplats ingår. Sammanfattningsvis är detta ett modernt och bekvämt boende med närhet till både natur och stad. Missa inte chansen att göra detta fantastiska radhus till ditt!
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Slagverket i Norrköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling