Logotyp av Fastighetsbyrån Tanum
Logotyp av Fastighetsbyrån Tanum

Smedjevägen 7B

Hamburgsund, Tanums kommun

Visa på karta

1 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    115 m²
    Våning
    1 av 1, hiss finns ej
    Avgift
    8 942 kr/mån
    Driftkostnad
    26 790 kr/år

Förening
Riksbyggen BRF Smedjan
Energiklass
D
Pris/m²
13 000 kr/m²
Balkong
Uteplats
Välkommen till denna fina bostadsrätt i hjärtat av Hamburgsund! Här bor du i den omtyckta föreningen Riksbyggen Brf Smedjan, i ett lugnt och trivsamt område med gott om plats för hela familjen. Barnen kan tryggt leka utomhus, och det finns fina vägar att cykla på i det rofyllda närområdet. Hamburgsund bjuder på natursköna omgivningar och närhet till havet – här infinner sig den genuina skärgårdskänslan varje dag. Detta är ett hem för er som söker något alldeles extra, med en perfekt balans mellan lugn, natur och gemenskap. Välkommen att upptäcka ert nästa hem!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Smedjan

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling