Logotyp av Fastighetsbyrån Vetlanda
Logotyp av Fastighetsbyrån Vetlanda

Borgmästaregatan 6L

Centrum, Vetlanda kommun

Visa på karta

2 295 000 kr

2 075 000 kr+11 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    5 rum
    Boarea
    94 m²
    Avgift
    7 074 kr/mån
    Driftkostnad
    6 012 kr/år

Byggår
2017
Energiklass
C
Pris/m²
24 415 kr/m²
Välkommen till denna moderna och bekväma bostadsrätt med stensatt uteplats och grästäppa. Här erbjuds ett lättskött boende med fräscha ytskikt och fem rymliga rum. Belägen i centrala Vetlanda finns detta hem med unika fördelar. Med ett garage för smidig parkering och en härlig stensatt uteplats för avkopplande stunder utomhus, är detta det perfekta valet för en bekväm livsstil. Närområdet präglas av lugn och ro, med gångavstånd till både grönområden och bekvämligheter. Här kan du njuta av vardagens enkla glädjeämnen samtidigt som du har allt du behöver inom räckhåll. Detta är en fantastisk möjlighet att skapa ditt drömboende i en trivsam miljö. Välkommen till ett hem där bekvämlighet och modern livsstil möts!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling