Logotyp av HusmanHagberg Hägersten
Logotyp av HusmanHagberg Hägersten

Ringvägen 51

Västerhaninge - Ribbylund, Haninge kommun

Visa på karta

1 650 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    94 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns ej
    Avgift
    6 911 kr/mån
    Driftkostnad
    5 200 kr/år

Byggår
1953
Förening
BRF Björnringen
Energiklass
E
Pris/m²
17 553 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna fantastiska gavelfyra på eftertraktade Ringvägen 51! Här har du en unik möjlighet att skapa ditt drömhem med stil och funktion. Med enkla medel kan du förvandla denna välplanerade lägenhet till en fyra, perfekt för både familjeliv och sociala tillställningar. Ljusa och Luftiga Ytor: Vardagsrummet bjuder på fönster i två väderstreck, vilket ger en härlig rymd och naturligt ljus. Balkong för Avkoppling: Njut av morgonkaffet eller kvällssolen på din egna balkong, som nås från ett av sovrummen. Flexibla Sovrum: Tre sovrum finns redan, och med enkla medel kan du enkelt skapa ett fjärde genom att dela av vardagsrummet. Trevligt Kök: Här finns en charmig matplats intill fönstret, och även om köket behöver uppdateras, erbjuder det stor potential för din egen inredningsstil. Praktisk Hall: En rymlig hall med plats för avhängning av ytterkläder gör det enkelt att komma hem. Missa Inte Denna Chans! Detta är mer än bara en bostad – det är en plats där du kan skapa minnen för livet. Kontakta oss redan idag för att boka en visning och upptäck potentialen i ditt framtida hem! Missa Inte Chansen! Detta är en unik möjlighet att förvärva en bostad med stor potential i ett attraktivt område. Ge dig själv möjligheten att äga detta drömhem! Kontakta mäklaren Andy Shabo för mer information och boka en privat visning på 072-183 44 44.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Björnringen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling