Borttagen den 13 maj 2026

Smultronvägen 34 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Smultronvägen 34

Värnamo kommun

1 450 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
102 m²

Avgift
6 100 kr/mån
Driftkostnad
6 900 kr/år
Pris/m²
14 216 kr/m²

Kontakta mäklaren

Lina NilssonHusmanHagberg Värnamo
Lina Nilsson

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad