Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Valdemarsvik
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Valdemarsvik

Axvägen 3B

Valdemarsvik, Valdemarsviks kommun

Visa på karta

795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    84,5 m²
    Våning
    1 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 561 kr/mån
    Driftkostnad
    1 800 kr/år

Byggår
1963
Förening
Riksbyggen BRF Valdemarsvikshus nr 1
Energiklass
E
Pris/m²
9 408 kr/m²
Nu finns tillfälle att förvärva en fräsch lägenhet utan trappor. Lägenheten är renoverad med nytt kök och nya ytskikt. Inglasad balkong med em/kvällssol. Området vid Axvägen är lugnt med närhet till det mesta såsom matbutiker, skola, småbåtshamn och bussförbindelse. Föreningen har ordnad ekonomi så här bor du tryggt till en låg månadsavgift. Fastigheten är ansluten till fiber. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Valdemarsvikshus nr 1

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling