Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Trelleborg

Lägenhet 3-1301

Trelleborgs kommun

Visa på karta

4 250 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    105 m²
    Avgift
    7 224 kr/mån

Pris/m²
40 476 kr/m²