1/8

5 700 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
4 rum
Boarea
87 m²
Avgift
6 061 kr/mån
Pris/m²
65 517 kr/m²
Antal besök
199
Premium
Nyproduktion
Balkong
Grattis! Nu kan Täby Parks härligaste fyra bli din. Vackra småskaliga hus i tegel och trä med perfekt läge precis mellan Stadsparken och den nya lekparken vid Vinnarcirkeln. Och Svanenmärkt för allas bästa!
Här bjuds du på en ljus fyra om 87 kvadrat på fjärde våningen med flexibel planlösning. Du kan behålla den öppna lösningen eller välja att skilja av köket med en vägg mot vardagsrummet. Fantastisk hörnbalkong i söderläge med utsikt mot Stadsparken samt en extra WC.
Här blir du en del av Brf Månstenen med många härliga grannar, trivsam gemensam takterrass och tillgång till bilpool när du behöver ta en rejäl shoppingtur, åka på roadtrip eller kanske besöka släktingar på annan ort.
Här har du även smidig och kort promenad till Roslagsbanans station Galoppfältet och likaså till Täby Centrum. För bad- och simfantasten ligger Täbys nya simhall inom synhåll.
OBOS har redan hög standard som standard, men tecknar du dig för en bostad i tidigt skede kan du göra tillval och sätta en personlig touch på din drömlägenhet!
Bli en del av gemenskapen i Brf Månstenen. Boka in dig för visning hos vår mäklare, så hoppas vi att vi ses snart.
Välkommen hem!