Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Blinkersgatan 24

Täby Park, Täby kommun

Visa på karta

5 490 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    97 m²
    Våning
    0, hiss finns
    Avgift
    6 122 kr/mån

Pris/m²
56 598 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Uteplats
Hiss
Generös fyrarummare med uteplats mot gård i västerläge. Utmärkt planerad med fina lättmöblerade sällskapsytor med social planlösning mellan kök och vardagsrum. Tre bra sovrum och extra wc/dusch samt god förvaring i garderober samt klädkammare. Täby Park är en attraktiv och växande stadsdel med både puls och natur samt närhet till goda kommunikationer.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling