Borttagen den 13 maj 2026

Logdansvägen 12 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Logdansvägen 12

Sundbyberg - Ör, Sundbybergs kommun

3 250 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
77,7 m²
Byggår
1967

Avgift
5 234 kr/mån
Pris/m²
41 828 kr/m²

Kontakta mäklaren

Nathalie WesterdahlNotar Mäklare Sundbyberg
Nathalie Westerdahl
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad