Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet
Logotyp av Svenska Mäklarhuset Ale & Lilla Edet

Stallvägen 52

Ström, Lilla Edets kommun

Visa på karta

1 400 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    80,4 m²
    Våning
    1 av 1, hiss finns ej
    Avgift
    6 818 kr/mån
    Driftkostnad
    14 448 kr/år

Byggår
1987
Förening
BRF Stallgården
Energiklass
D
Pris/m²
17 413 kr/m²
Premium
Uteplats
Här erbjuds en smakfullt omgjord trea som idag disponeras som en fyra - perfekt för dig som söker ett flexibelt och modernt boende med extra utrymme. Bostaden är belägen i radhusform på bottenplan, vilket ger en härlig villakänsla med direkt access till en egen trädgård. Tack vare gavelläget får bostaden ett fint ljusinsläpp från flera väderstreck och en luftig, privat känsla. Planlösningen är väl genomtänkt där varje kvadratmeter nyttjas effektivt, med tre bra sovrum som passar både familjen, hemmakontoret eller gästrum. Bostaden är genomgående renoverad i modern stil med stilrena materialval och en enhetlig känsla. Här är det bara att flytta in och trivas från första stund. Den privata trädgården blir en naturlig förlängning av bostaden under årets varmare månader – idealisk för både avkoppling, lek och sociala tillställningar. Här bor du i en stabil och omtyckt förening med god gemenskap, samtidigt som du har närhet till service, kommunikationer och grönområden. Ett hem som kombinerar bekvämligheten av lägenhet med känslan av radhus - ett tillfälle du inte vill missa!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Stallgården

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling