Logotyp av Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby
Logotyp av Mäklarhuset Spånga-Vällingby-Hässelby

Infanterigatan 19

Solna, Solna kommun

Visa på karta

3 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    84,5 m²
    Våning
    1 av 9, hiss finns
    Avgift
    5 837 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Förening
HSB BRF Pampas i Solna
Energiklass
E
Pris/m²
47 278 kr/m²
Hiss
Intresserad av den här bostaden? Klicka på knappen läs mer hos mäklaren nedan. Där hittar du mer information och anmäler dig till visning.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Pampas i Solna

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling