Logotyp av HusmanHagberg Sollentuna
Logotyp av HusmanHagberg Sollentuna

Sollentunavägen 160

Sollentuna Centrum, Sollentuna kommun

Visa på karta

5 490 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    114 m²
    Våning
    1 av 5, hiss finns
    Avgift
    6 965 kr/mån
    Driftkostnad
    11 000 kr/år

Byggår
2014
Förening
BRF Malla
Energiklass
C
Pris/m²
48 158 kr/m²
Premium
Uteplats
Hiss
Välkommen till en rymlig 4:a i centrala Sollentuna nära Edsviken. Bostaden har en härlig uteplats mot sydöst och innergården är lugn samt trivsam. Genomgående välskött lägenhet med hög standard. 4 rok varav 3 sovrum, klädkammare/kontor samt två badrum/wc fördelat på 114 kvm. Välskött förening med låg avgift.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Malla

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling