Logotyp av Bonava Sverige AB
Logotyp av Bonava Sverige AB

Bataljonsgatan 22

Södra Ekkällan, Linköpings kommun

Visa på karta

3 895 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    102 m²
    Våning
    4 av 7, hiss finns
    Avgift
    6 673 kr/mån

Pris/m²
38 186 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
På fjärde våningen finner du detta hem med två badrum och dubbla balkonger, varav den ena i söderläge. Planlösningen är öppen mellan kök och vardagsrum, och det finns gott om förvaringsmöjligheter i hemmet. Bostadsnummer: 3-1303
Läs mer om bostaden

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling