Borttagen den 12 maj 2026

Rosenhöjdsvägen 22 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Rosenhöjdsvägen 22

Rosenlund, Södertälje kommun

2 195 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
109 m²
Byggår
1967

Avgift
7 942 kr/mån
Pris/m²
20 138 kr/m²

Kontakta mäklaren

Eric SollertErik Olsson Fastighetsförmedling
Eric Sollert

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad