Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm
Logotyp av Fastighetsbyrån Hässleholm

Stockholmsvägen 14C

Perstorp, Perstorps kommun

Visa på karta

195 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    104 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    7 679 kr/mån
    Driftkostnad
    2 760 kr/år

Byggår
1948
Förening
HSB BRF Lönnen i Perstorp
Energiklass
D
Pris/m²
1 875 kr/m²
Premium
Tillfälle att förvärva en ljus fyrarumslägenhet om 104 kvm på centralt läge i Perstorp. Här får du bl.a ett smakfullt kök som fräschades upp 2014, helkaklad toalett som renoverades 2012 i samband med stambyte, 2-3 sovrum samt ett rymligt vardagsrum med utgång till en härlig balkong i söderläge. Välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Lönnen i Perstorp

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling