Borttagen den 13 maj 2026

Erik Dahlbergsgatan 53, 2tr har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Erik Dahlbergsgatan 53, 2tr

Nedre Gärdet - Östermalm, Stockholms kommun

9 800 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
92 m²
Byggår
1992

Avgift
4 413 kr/mån
Pris/m²
106 522 kr/m²

Kontakta mäklaren

Mourad TajiouNotar
Mourad Tajiou
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad