Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Mossholmsvägen 3

Mossholmen, Tjörns kommun

Visa på karta

10 800 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    122 m²
    Våning
    9 av 13, hiss finns
    Avgift
    6 757 kr/mån

Pris/m²
88 525 kr/m²
Nyproduktion
Hiss
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Bostadsprojekt

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling