Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Ångloksgatan 28

Marieviks Udde, Stockholms kommun

Visa på karta

11 190 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    87 m²
    Våning
    18, hiss finns
    Avgift
    5 883 kr/mån

Pris/m²
128 621 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Med ett fint gavelläge och fantastisk utsikt över vattnet och Södermalm finner du denna attraktiva 4:a med inglasad balkong och flexibel planlösning. Denna genomtänkta bostad erbjuder ett ljust vardagsrum med öppen planlösning mot ett elegant kök, tre rofyllda sovrum, och två modernt inredda badrum, varav ena med tvättmöjlighet. Den inglasade balkongen blir ett extra rum större delen av året, perfekt för avkoppling och sociala stunder med spektakulär utsikt över vattnet. Här bor du nära både natur och stadspuls, med vackra promenadstråk samt enkel tillgång till kollektivtrafik och citys bekvämligheter.
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling