1/34

895 000 kr
Om bostaden
Bostadstyp
Lägenhet
Antal rum
4 rum
Boarea
99,5 m²
Våning
1 av 2
Avgift
6 168 kr/mån
Driftkostnad
7 300 kr/år
Byggår
1980
Förening
BRF Mönsteråshus nr 2
Energiklass
E
Pris/m²
8 995 kr/m²
Antal besök
567
Ypperligt tillfälle att förvärva en trivsam och välskött fyrarumslägenhet i väldigt gott skick på populära Åsgärdsgatan 110. Här erbjuds ett bekvämt boende med fina utemiljöer som verkligen sätter guldkant på vardagen.
Bostaden har en mycket rymlig uteplats på framsidan som skapar härliga möjligheter för både avkoppling och umgänge. På baksidan finns en utgång som ger en smidig koppling till utemiljön.
Här bor du i ett trivsamt och omtyckt område med närhet till grönområden, samtidigt som service och bekvämligheter finns på bekvämt avstånd. Ljungnässkolan ligger dessutom bara ett stenkast bort.
Kontakta ansvarig mäklare för mer information och visning.
Varmt välkommen!