Borttagen den 13 maj 2026

Mellangatan 6 har troligtvis blivit såld

Mellangatan 6

Liljeholmen, Jönköpings kommun

5 195 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
123 m²
Byggår
2023

Avgift
8 087 kr/mån
Driftkostnad
3 600 kr/år
Pris/m²
42 236 kr/m²

Kontakta mäklaren

Josefin ErikssonBjurfors Jönköping
Josefin Eriksson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad