Borttagen den 13 maj 2026

Högnäsvägen 17 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Högnäsvägen 17

Lidingö Näset, Lidingö kommun

5 995 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
91,5 m²
Byggår
1957

Avgift
6 193 kr/mån
Pris/m²
65 519 kr/m²

Kontakta mäklaren

Emmy ThorénNotar
Emmy Thorén
Guldhemmets logotyp

Vinnare

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad