Logotyp av Peab Bostad AB
Logotyp av Peab Bostad AB

Per Lagerhjelmsgatan

Karlskoga centrum, Karlskoga kommun

Visa på karta

3 345 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    90 m²
    Våning
    1 av 5, hiss finns
    Avgift
    5 611 kr/mån

Pris/m²
37 167 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Välkommen till denna rymliga fyrarumslägenhet om hela 90 kvm med eftertraktat gavelläge – ett hem med fönster i flera väderstreck, generöst ljusinsläpp och väl genomtänkta ytor, rymligt nog för hela familjen. Den öppna planlösningen mellan kök och vardagsrum skapar en social kärna i hemmet, medan tre sovrum ger plats för både familj, gäster och hemmakontor. Det helkaklade badrummet är fullt utrustat med tvättmaskin och torktumlare, och här finns även ett separat WC. Visualiseringar är inspirationsbilder som är framtagna i tidigt skede. Peab reserverar sig för eventuella ändringar och tryckfel i bilderna.