Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Lekparksgatan 17A

Järvastaden, Solna kommun

Visa på karta

5 390 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    90 m²
    Våning
    5, hiss finns
    Avgift
    5 949 kr/mån

Pris/m²
59 889 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Denna lägenhet om 90 kvm med balkong i nordvästläge har en flexibel planlösning som ger dig möjlighet att ha den som en yteffektiv 4:a eller en luftig 3:a om man så vill. Vilket passar dig bäst? Nästan hela lägenheten har en högre takhöjd (2,8m), vilket ger den en luftigare atmosfär.