Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg
Logotyp av Fastighetsbyrån Sundbyberg

Lötsjövägen 37

Hallonbergen, Sundbybergs kommun

Visa på karta

1 995 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    95,3 m²
    Våning
    3 av 5, hiss finns
    Avgift
    8 755 kr/mån

Byggår
1972
Förening
BRF Terränglöparen 9
Energiklass
E
Pris/m²
20 934 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Möjlighet att förvärva en unik 4:a om 95 kvm med uthyrningsdel! Optimalt planerad med stora sällskapsytor, rymliga sovrum och goda förvaringsmöjligheter. De bästa kommunikationerna runt hörnet med endast 12 minuter till city! - Uthyrningsdel - Högt upp i huset - Garage ned via hissen - Fri och insynsskyddad balkong - Bra planlösning med öppna sällskapsytor - Yteffektivt kök med bra förvaring - Närhet till kommunikationer och natur. - 12 minuter till city! Kontakta ansvarig mäklare för privatvisning! 070- 982 07 00
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Terränglöparen 9

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling