Logotyp av Mäklarhuset Gislaved
Logotyp av Mäklarhuset Gislaved

Åbjörnsgatan 26d

Gyllenfors, Gislaveds kommun

Visa på karta

510 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    100 m²
    Avgift
    7 453 kr/mån
    Driftkostnad
    4 968 kr/år

Byggår
1992
Förening
BRF Mejeriet i Gislaved
Energiklass
G
Pris/m²
5 100 kr/m²
Uteplats
Välkommen till denna hemtrevliga och välplanerade bostadsrätt i eftertraktad parhusform – ett hem som kombinerar komfort, stil och ett lugnt läge. Bostaden bjuder på en ljus och trivsam interiör där varje kvadratmeter är genomtänkt. Det generösa köket erbjuder gott om plats för både matlagning och umgänge, medan det inbjudande vardagsrummet blir en naturlig samlingspunkt för familj och vänner. Här finns dessutom tre rogivande sovrum samt två rymliga badrum, vilket skapar en perfekt balans mellan funktion och bekvämlighet. På baksidan väntar en härlig terrass i privat läge – en idealisk plats för avkoppling, grillkvällar och sommarens alla stunder. Den lilla grästäppan ger extra utrymme för lek, odling eller bara lugna stunder i solen. Läget i området är mycket attraktivt med närhet till både lekplats och vackra natur- och strövområden, vilket gör detta till ett perfekt boende för såväl barnfamiljen som den som söker ett harmoniskt och lättskött hem. Ett boende att trivas i – varmt välkommen att upptäcka det på plats!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Mejeriet i Gislaved

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling