Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB
Logotyp av Ikano Bostadsutveckling AB

Wilhelm Kåges gata 122

Gustavsberg, Värmdö kommun

Visa på karta

4 595 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    97 m²
    Våning
    1 av 4, hiss finns
    Avgift
    6 549 kr/mån

Förening
BRF Smycka Porslinsfabriken
Pris/m²
47 371 kr/m²
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Ljus fyrarumslägenhet med balkong och gäst-wc! En rymlig och ljus fyra med hörnläge och en planlösning som bjuder in till både vardag och fest. Det stora köket och vardagsrummet ligger i öppen anslutning med gott om plats för gemenskap. På balkongen väntar kvällssolen. Tre sovrum, helkaklat badrum med tvättdel samt en separat wc gör vardagen enkel. Inflytt preliminärt hösten 2027. Skärgårdsnära boende med bara 25 minuter till Stockholm. I Porslinskvarteren i Gustavsberg väntar en levande stadsdel med charmig småstadskänsla. Här samsas vackra vyer med butiker, lekplatser och naturupplevelser. En plats där gemenskap, trygghet och livskvalitet får ta plats. Välkommen på visning och upplev känslan av att hitta hem!
Läs mer om bostaden
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Upptäck projektet

Räkna på ditt nya boende

BRF Smycka Porslinsfabriken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling