Borttagen den 13 maj 2026

Värmlandsvägen 330 har troligtvis blivit såld

Värmlandsvägen 330

Farsta, Stockholms kommun

5 395 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
109 m²
Byggår
2016

Avgift
8 544 kr/mån
Driftkostnad
8 400 kr/år
Pris/m²
49 495 kr/m²

Kontakta mäklaren

Selma FazlicSvensk Fastighetsförmedling Globen
Selma Fazlic

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad