Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling
Logotyp av Croisette Fastighetsförmedling

Vintervägen 5C

Centrum, Växjö kommun

Visa på karta

1 725 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    87 m²
    Våning
    2 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    3 966 kr/mån
    Driftkostnad
    4 000 kr/år

Byggår
1963
Förening
HSB BRF Munin i Växjö
Energiklass
E
Pris/m²
19 828 kr/m²
Premium
Balkong
I en av Växjös mest stabila föreningar finns nu möjlighet att förvärva en trivsam fyra med inglasad balkong och rymliga sovrum. Föreningen är mycket stabil och obelånad vilket gör att detta blir ett tryggt och bekvämt boende för hela familjen. Här har man genomgående trevliga och ljusa ytskikt som är väl iordning. Sällskapsytorna är stora och sociala vilket gör det enkelt att trivas. BRF Munin är en stabil förening med trevlig utemiljö och nära till Centrum. Som medlem ges du flera förmåner såsom möjlighet till övernattningslägenhet, tvättstuga, garage och parkeringsplats.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Munin i Växjö

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling