Logotyp av Fastighetsbyrån Sandviken
Logotyp av Fastighetsbyrån Sandviken

Smala vägen 7B

Centralt, Sandvikens kommun

Visa på karta

795 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    95,5 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    7 924 kr/mån

Byggår
1991
Förening
HSB BRF Stenkumlet i Sandviken
Energiklass
E
Pris/m²
8 325 kr/m²
Premium
Balkong
Här möts du av en ljus och välplanerad bostad med generösa ytor och smart disposition. Det stora köket har plats för matgrupp vid fönstret – perfekt för trevliga middagar. Tre sovrum med gott om förvaring ger plats för hela familjen. Vardagsrummet har fönster i två väderstreck som skapar ett fantastiskt ljusflöde och en härlig atmosfär. Balkong i soligt söderläge med utsikt över föreningens innergård. Extra lyxigt med två badrum – ett med dusch och ett med badkar. Föreningen erbjuder tre gemensamma tvättstugor, varav en bekvämt belägen i samma trapphus. Här bor du i ett lugnt område i en välskött HSB-förening med god gemenskap. Garageplatser finns ofta att tillgå direkt när man flyttar in mot extra kostnad och som medlem kan du boka någon av föreningens två övernattningslägenheter. I månadsavgiften ingår bland annat bredband, elnätsavgift och bostadsrättsförsäkring. Varmt välkommen på visning – detta vill du inte missa!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Stenkumlet i Sandviken

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling