Logotyp av MÄKLARHUSET
Logotyp av MÄKLARHUSET

Nytorgsgatan 3A

Centralt, Örnsköldsviks kommun

Visa på karta

2 700 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    98,5 m²
    Våning
    3 av 4, hiss finns
    Avgift
    3 923 kr/mån
    Driftkostnad
    5 400 kr/år

Byggår
1963
Förening
BRF Ungern
Energiklass
E
Pris/m²
27 411 kr/m²
Premium
Balkong
Hiss
Välkommen till denna fina lägenhet om 4 rum och kök med ett nyrenoverat kök och badrum från 2022. Lägenheten har en trevlig planlösning med gott om ljusinsläpp, ett stort vardagsrum med plats för både soffgrupp och matbord, en inglasad balkong och ett kök med gott om förvaring. Dessutom finns finns det en egen tvättmaskin i det nyrenoverade badrummet! Lägenheten är centralt belägen mitt i city och föreningen är välskött med en god ekonomi. En låg månadsavgift om 3 923 kr och flera fina gemensamma utrymmen finns i föreningen. Välkomna på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

BRF Ungern

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling