Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands Väsby
Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands Väsby

Södra Årvägen 24

Brunnby Park, Upplands Väsby kommun

Visa på karta

2 495 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    75,5 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    6 039 kr/mån
    Driftkostnad
    10 000 kr/år

Byggår
2006
Förening
BRF BoKlok Brunnby Park
Energiklass
F
Pris/m²
33 046 kr/m²
Premium
Balkong
Välkommen till denna trivsamma fyrarumslägenhet belägen på Södra Årvägen i populära Brunnby Park. Med sina 75,5 välplanerade kvadratmeter erbjuder bostaden ett modernt och bekvämt boende där varje yta är genomtänkt. Lägenheten präglas av en ljus och öppen planlösning som skapar en luftig och inbjudande känsla, perfekt för både sociala tillställningar och lugna stunder hemma. Bostaden ligger på våning 1 och har en uppskattad balkong i soligt västerläge en idealisk plats för avkoppling under eftermiddagar och kvällar. Det smakfulla köket är fullt utrustat med moderna vitvaror och erbjuder goda förutsättningar för matlagning och gemenskap. De fyra rummen är smart disponerade och ger flexibilitet för familjeliv, hemmakontor eller gästrum. Brunnby Park är ett omtyckt och barnvänligt område med grönskande omgivningar samt närhet till både lekplatser, skolor och service. Föreningen är välskött med stabil ekonomi, vilket skapar en trygg boendemiljö. För den bilburne finns parkeringsmöjligheter som underlättar vardagen. Detta är ett utmärkt tillfälle att förvärva ett stilrent, funktionellt och bekvämt hem i ett attraktivt område. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF BoKlok Brunnby Park

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling