Borttagen före visning

Beckombergavägen 218 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Beckombergavägen 218

Bromma / Beckomberga, Stockholms kommun

5 395 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
4 rum
Boarea
89,5 m²
Balkong
Nej
Uteplats
Ja
Byggår
2014

Avgift
5 481 kr/mån
Driftkostnad
7 058 kr/år
Pris/m²
60 279 kr/m²

Kontakta mäklaren

Linnea RagnevadSvenska Mäklarhuset Bromma
Linnea Ragnevad
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarföretag

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad