Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands-Bro
Logotyp av Fastighetsbyrån Upplands-Bro

Korpstigen 2F

Bro - Råby, Upplands-Bro kommun

Visa på karta

1 550 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    75 m²
    Våning
    2 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 617 kr/mån
    Driftkostnad
    8 000 kr/år

Byggår
2003
Förening
BRF Boklok Råby
Energiklass
E
Pris/m²
20 667 kr/m²
Premium
Balkong
Välplanerad och hemtrevlig 4:a om 75 kvm med balkong med eftermiddags- och kvällssol. Kök med öppen planlösning mot vardagsrummet. Totalt 3st bra sovrum och badrum med egen tvättmaskin. Gott om förvaring i både separat klädkammare och i ett gårdsförråd i nära anslutning till lägenheten. Bostaden ligger i ett välskött och trivsamt bostadsområde med gångavstånd till Bro centrum med service och kommunikationer. Stockholm C nås på dryga 30 minuter med pendeltåg från Bro station. Nära till påfart av E18 mot Stockholm/Enköping. En parkeringsplats och basutbud för TV ingår i avgiften.
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Räkna på ditt nya boende

BRF Boklok Råby

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling