Logotyp av HusmanHagberg Enköping
Logotyp av HusmanHagberg Enköping

Regalskeppsvägen 22D

Bredsand, Enköpings kommun

Visa på karta

1 295 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    86,4 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    9 059 kr/mån
    Driftkostnad
    12 000 kr/år

Byggår
2017
Förening
BRF Roddbåten i Enköping
Energiklass
D
Pris/m²
14 988 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till denna rymliga 4-rummare i omtyckta Bredsand, där du kan njuta av ett optimalt solläge på den generösa uteplatsen. Lägenheten är i nyskick och erbjuder ett modernt boende med genomgående parkettgolv i ek och fräscha, vita väggar. Här kan du flytta in utan att behöva lyfta ett finger! Det väl tilltagna, helkaklade badrummet är utrustat med både tvättmaskin och torktumlare, vilket gör vardagen lite enklare. Det ljusa köket har en separat matplats som kan förvandlas till ett fjärde sovrum vid behov, vilket ger flexibilitet för både familj och gäster. Vardagsrummet är en perfekt plats för avkoppling, med direkt utgång till altanen där solen skiner från morgon till eftermiddag. Till lägenheten hör ett praktiskt förråd och det finns möjlighet att hyra parkering samt tillgång till ett cykelförråd. Denna bostad är en idealisk plats för dig som söker ett bekvämt och stilrent hem med nära avstånd till både natur och stadspuls. Ta chansen att skapa ditt drömhem i Bredsand! Kontakta ansvarig mäklare för mer information och möjlighet att boka visning.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

BRF Roddbåten i Enköping

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling