Logotyp av Fastighetsbyrån Landskrona
Logotyp av Fastighetsbyrån Landskrona

Erikstorpsvägen 80

Borstahusen, Landskrona kommun

Visa på karta

4 395 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    118 m²
    Avgift
    6 687 kr/mån

Byggår
2018
Förening
HSB BRF Brisen i Borstahusen
Energiklass
C
Pris/m²
37 246 kr/m²
Premium
Uteplats
Välkommen till Erikstorpsvägen och ett boende om 118 kvm i form av stort gatuhus bara 200 meter från havet i Borstahusens hjärta. Denna lyxiga lägenhet, designad av JAIS-arkitekter, erbjuder tre sovrum, två badrum och rymliga sociala ytor. Njut av en blomstrande trädgård och en stenlagd uteplats med justerbar elektrisk markis. Bo i HSB Brf Brisen med stabil ekonomi, där värme och vatten ingår i avgiften. Missa inte chansen till ett bekymmersfritt liv vid havet. Varmt välkommen till ditt nya hem på Erikstorpsvägen 80!
Läs mer hos mäklaren
Guldhemmets logotyp

Finalist - Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Brisen i Borstahusen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling