Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Värnamo
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Värnamo

Milstensvägen 45

Bor, Värnamo kommun

Visa på karta

690 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    103 m²
    Avgift
    6 434 kr/mån

Byggår
1980
Förening
Lergårdens BRF i Bor
Energiklass
C
Pris/m²
6 699 kr/m²
Premium
Välkommen till en trevlig bostadsrätt med påtaglig villakänsla i populärt och barnvänligt område! Bostaden erbjuder en genomtänkt planlösning med fyra rum och kök, två badrum samt gott om förvaring. De stora fönsterpartierna ger ett härligt ljusinsläpp och skapar en ljus och luftig känsla i hemmet. På baksidan väntar en insynsskyddad och lättskött täppa – perfekt för stilla stunder eller för dig med gröna fingrar. Garage intill bostaden Här bor du i en stabil och omtyckt bostadsrättsförening med god ekonomi. Läget är utmärkt med närhet till både mataffär, skola och förskola. Dessutom finns goda kommunikationsmöjligheter med smidig pendling till både Värnamo och Växjö. Ett hem med fina möjligheter för dig som vill skapa något eget i ett trivsamt och välskött område. Varmt välkommen på visning!
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Lergårdens BRF i Bor

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling