Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Årjäng
Logotyp av Svensk Fastighetsförmedling Årjäng

Storgatan 55a

Årjäng, Årjängs kommun

Visa på karta

490 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    88,5 m²
    Våning
    3 av 3, hiss finns ej
    Avgift
    5 310 kr/mån
    Driftkostnad
    5 208 kr/år

Energiklass
C
Pris/m²
5 537 kr/m²
Plus
Välkomna till denna rymliga bostadsrätt med 4 rum och kök i centrala Årjäng. Här har du matbutiker, café och restauranger alldeles runt knuten. Du har även närhet till busstation, skola och dagis. I bostadsrätten finns tre rymliga sovrum och ett vardagsrum med balkong mot Storgatan.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Föreningen

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling