Logotyp av BOSTHLM
Logotyp av BOSTHLM

Kabelverksgatan 66

Älvsjö, Stockholms kommun

Visa på karta

5 350 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    93 m²
    Våning
    1, hiss finns
    Avgift
    6 401 kr/mån
    Driftkostnad
    17 724 kr/år

Förening
BRF Solveig
Energiklass
C
Pris/m²
57 527 kr/m²
Premium
Balkong
Uteplats
Hiss
Välkommen till ett ljust och modernt hem från 2024 med två härliga balkonger i öst- och västläge för sol både morgon och kväll. Lägenheten erbjuder 93 välplanerade kvadratmeter med en genomtänkt planlösning där rummen binds samman i ett trivsamt runt flöde. Här möts stilrena materialval, generöst ljusinsläpp och sociala ytor i fin harmoni. Tre sovrum, rymligt badrum, separat WC samt gott om förvaring gör detta till ett hem att trivas i länge.
Läs mer hos mäklaren
Logotyp av BOSTHLM

Räkna på ditt nya boende

BRF Solveig

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling