Logotyp av JM AB
Logotyp av JM AB

Västra Banvägen

Åkersberga, Österåkers kommun

Visa på karta

6 190 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    4 rum
    Boarea
    94 m²
    Våning
    5, hiss finns
    Avgift
    6 433 kr/mån

Pris/m²
65 851 kr/m²
Premium
Nyproduktion
Balkong
Hiss
Högst upp i huset med riktigt stor balkong i fint västerläge, ligger denna ljusa och öppna fyra. Bostaden har en mycket ljus och härligt öppen planlösning där alla kvadratmeter är optimalt planerade. I ett idylliskt läge i Österskär planerar vi för brf Vide, ett nytt kvarter med nyproducerade lägenheter. Här bor du nära badplats, vackra promenadvägar längs vattnet och bara ett par minuters promenad från tågstationen Tunagård. En kort cykeltur bort ligger Åkersberga centrum med all tänkbar service och i området finns flera skolor och förskolor.