Borttagen före visning

Storängsgatan 20 har troligtvis blivit såld

Storängsgatan 20

Ytterby, Kungälvs kommun

4 145 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
83 m²
Balkong
Ja

Avgift
5 523 kr/mån
Driftkostnad
7 754 kr/år
Pris/m²
49 940 kr/m²

Kontakta mäklaren

Karin RollandLF Fastighetsförmedling Kungälv
Karin Rolland

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad