Borttagen den 13 maj 2026

Östra Porten 43 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Östra Porten 43

Ytterby, Kungälvs kommun

2 175 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
70,2 m²
Byggår
1989

Avgift
6 438 kr/mån
Driftkostnad
11 532 kr/år
Pris/m²
30 983 kr/m²

Kontakta mäklaren

Josefin AnderssonBjurfors Kungälv
Josefin Andersson
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad