Logotyp av Mäkla Hus Fastighetsmäklare Sverige AB
Logotyp av Mäkla Hus Fastighetsmäklare Sverige AB

Ynglingagatan 12

Vråen, Värnamo kommun

Visa på karta

1 050 000 kr

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    80 m²
    Våning
    1 av 2, hiss finns ej
    Avgift
    5 180 kr/mån
    Driftkostnad
    15 600 kr/år

Byggår
1971
Förening
HSB BRF Släggan i Värnamo
Energiklass
E
Pris/m²
13 125 kr/m²
Premium
Uteplats
Varmt välkommen till denna trivsamma och välplanerade 3:a där det bara är att flytta in och börja trivas. Här bor du bekvämt på markplan med smidig tillgång både till bostaden och föreningens omgivningar. Lägenheten erbjuder ett generöst vardagsrum med fint ljusinsläpp. Här finns två rymliga sovrum, samt en praktisk klädkammare. Helkaklat badrum med tvättmöjligheter som ger extra bekvämlighet i vardagen. Detta är ett hem som verkligen upplevs bäst på plats – Varmt välkommen på visning! VISAS ÄVEN LÖPANDE - HÖR GÄRNA AV DIG SÅ BOKAR VI EN TID SOM PASSAR! Kravet på egen kontantinsats har sänkts! Nu kan det räcka att du har mellan 5–10 % av köpeskillingen i eget kapital för att kunna köpa bostad. Vill du veta vad som gäller och vilka möjligheter du har? Kontakta oss så berättar vi mer.
Läs mer hos mäklaren

Visningstider

Räkna på ditt nya boende

HSB BRF Släggan i Värnamo

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling