Borttagen före visning

Ribby Allé 94 har sålts, är du nyfiken på vad slutpriset blev?

Visa slutpriset för bostaden

Ribby Allé 94

Västerhaninge, Haninge kommun

2 995 000 kr

Bostadstyp
Lägenhet
Upplåtelseform
Bostadsrätt
Antal rum
3 rum
Boarea
86,8 m²
Uteplats
Ja
Byggår
2015

Avgift
8 727 kr/mån
Driftkostnad
3 288 kr/år
Pris/m²
34 505 kr/m²

Kontakta mäklaren

Claes KarlénFastighetsbyrån Haninge
Claes Karlén
Guldhemmets logotyp

Finalist

Årets Mäklarkedja

Guldhemmet 2025

Senaste sökning

Vill du göra en ny sökning?

Sök bostad