Logotyp av Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla
Logotyp av Mäklarhuset Upplands-Bro & Järfälla

Unnas väg 4, lgh 26

Trädgårdsstaden, Upplands-Bro kommun

Visa på karta

2 295 000 kr

2 695 000 kr-15 %

Om bostaden

    Bostadstyp
    Lägenhet
    Antal rum
    3 rum
    Boarea
    82 m²
    Våning
    4 av 4, hiss finns
    Avgift
    6 069 kr/mån
    Driftkostnad
    7 200 kr/år

Byggår
2023
Förening
Riksbyggen BRF Odlingslunden
Pris/m²
27 988 kr/m²
Balkong
Hiss
Nyproducerad 3:a högst upp med unik karaktär – charmiga takkupor och takfönster som ger härligt ljusinsläpp och en trevlig balkong i nordväst. Två rejäla sovrum, ett helkaklat badrum med tvättmaskin och torktumlare samt en extra wc. Här finns allt man kan önska. Helt nytt hus som stod klart våren 2024. Mycket fina materialval i hela lägenheten. Endast 2 minuters promenad till Bro station med pendeltåg mot Stockholm och Bålsta. Vackert område med närhet till härlig natur och Mälaren med dess fina bad.
Läs mer hos mäklaren

Räkna på ditt nya boende

Riksbyggen BRF Odlingslunden

Karta & restider

Säljkollen

Prisutveckling